Olkena

Specjalizujemy się w produkcji wyrobów z materiałów jak:

  • pianka poliuretanowa,
  • wełna mineralna,
  • ABS,
  • styropian, styrodur,
  • blacha aluminiowa.

Rodzinna firma o szerokiej specjalizacji

OLKENA sp. z o.o. jest firmą rodzinną specjalizującą się w świadczeniu usług w zakresie obróbki metali, takich jak m.in. wycinanie laserem Gdańsk, frezowanie, walcowanie, gięcie blach Gdańsk. Naszą specjalnością jest także produkcja wyrobów z pianki poliuretanowej o wysokiej izolacyjności cieplnej. Są to m.in. izolacje do płytowych wymienników ciepła oraz izolacje do skręcanych wymienników ciepła. Działania obejmujące termoformowanie Gdańsk wykonujemy z bardzo dużą starannością, przy użyciu najwyższej jakości urządzeń.

Od pewnego czasu rozszerzyliśmy gamę oferowanych produktów o wyroby ze styropianu oraz styroduru. Jest to przede wszystkim sztukateria Gdańsk, często wytwarzana w oparciu o indywidualne projekty Klientów. Mamy również własny wzornik, którym można się inspirować w celu zlecenia wykonania perfekcyjnej listwy okiennej, gzymsu, głowicy, łuku czy innych dekoracyjnych elementów elewacyjnych. Można w ten sposób w prosty, szybki i niezawodny sposób odmienić wygląd budynku i wpłynąć na jego atrakcyjność.

Innowacyjny i profesjonalny park maszyn

Posiadamy profesjonalny park maszyn, w którym znajdują się wyłącznie innowacyjne, najlepszej jakości maszyny, takie jak:

  • Laser fiber 1500 W;
  • Agregaty dozujący do wylewania poliuretanów firmy GAMA – Garraf Maquinaria;
  • Frezarki CNC;
  • Plotery termiczne do obróbki styropianu i styroduru;
  • Termoformierki.

Urządzenia pochodzą od renomowanych producentów, dlatego usługi jesteśmy stanie zrealizować w precyzyjny, profesjonalny i staranny sposób. Naszą ogromną zaletą jest dbałość o detale, realizacja zamówień zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Sprzęty są niezawodne, bardzo precyzyjne, dostosowane do współczesnych wymagań rynkowych.

obróbka styropianu gdańsk
cięcie laserem Gdańsk

Wykwalifikowana i doświadczona kadra

Cięcie laserem Gdańsk czy usługi obróbki tworzyw sztucznych Gdańsk wymagają wiedzy i doświadczenia. Wszystko to mamy, ponieważ zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę. Jesteśmy w stanie świadczyć różnego typu usługi odpowiadając na indywidualne potrzeby Klientów.

Nasi pracownicy uczestniczą w licznych szkoleniach, korzystają z wytycznych od producentów urządzeń znajdujących się w naszym parku maszyn, a także poszerzają wiedzę w indywidualnym zakresie. Dzięki temu obróbka styropianu Gdańsk czy gięcie blach Gdańsk nie stanowią dla nich większego problemu.

Oferujemy wysokiej jakości usługi w przystępnych cenach, zapewniamy fachową realizację oraz dostęp do wykwalifikowanej kadry. Naszym działaniom można zaufać.

Zapraszamy do współpracy!

Chcesz uzyskać więcej informacji?

Staramy się odpowiadać na wszelkie zapytania na bieżąco. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę.

Skontaktuj się