Olkena

Specjalizujemy się w produkcji wyrobów z materiałów jak:

  • pianka poliuretanowa,
  • wełna mineralna,
  • ABS,
  • styropian, styrodur,
  • blacha aluminiowa.

Referencje

Ponieważ indywidualne potrzeby Klientów są dla nas najważniejsze, chętnie chwalimy się wszystkimi wykonywanymi realizacjami. Na naszej stronie nie mogło zabraknąć również opinii od naszych Klientów, którzy docenili precyzyjne cięcie laserem pomorskie czy wykorzystali usługi obróbki tworzyw sztucznych Gdańsk, aby dostosować produkt do własnych potrzeb.

Cieszymy się, że nasze działania spotykają się z uznaniem tak szerokiego grona Klientów. Regularnie szkolimy się, poznajemy nowe techniki, kupujemy innowacyjne maszyny do parku maszyn. To pozwala nam realizować profesjonalne cięcie laserem Gdańsk, a obróbka CNC Gdańsk jest realizowana na najwyższym poziomie.

Od wielu lat działamy w branży przemysłowej, w celu świadczenia najwyższej jakości usług. Budujemy zaufanie Klientów poprzez ciężką pracę, dbanie o jakość usług oraz realizację zamówień na czas. Chętnie współpracujemy z Klientami działającymi w zróżnicowanych branżach. Uwielbiamy wyzwania i staramy się im wszystkim podołać. Jak na razie udaje nam się to na medal.

Zobacz co powiedzieli nasi klienci

Profesjonalne podejście do tematu jest dla mnie bardzo ważne. Lubię współpracować z fachowcami, a na takich udało mi się natrafić w firmie Olkena. Sztukateria oraz gzymsy zostały wykonane zgodnie z zamówieniem. Przepięknie prezentują się na elewacji. Lepiej trafić nie mogłem.

Osoba prywatna, Elbląg

Co do jakości usług nie mam żadnych zastrzeżeń. Cięcie laserem zostało przeprowadzone w bardzo dokładny sposób, bez żadnych śladów. Nie ma do czego się przyczepić. Firma Olkena zrealizowała zamówienie na czas, także gorąco polecam każdemu, komu zależy na jakości oraz terminowości.

Firma budowlana, Olsztyn

Firmie Olkena zleciliśmy obróbkę ABS, styropianu oraz tworzyw sztucznych. Każda z usług została wykonana w perfekcyjny sposób, w umówionym terminie. Profesjonalizm, doradztwo i jakość wykonania na najwyższym poziomie.

Firma usługowo-handlowa, Gdynia

Efekty cięcia laserem realizowane przez firmę Olkena są niesamowite. Zamówienie wykonane zgodnie z wytycznymi. Polecam.

Osoba prywatna, Gdynia

Usługi cięcia blach i frezowania świadczone szybko, sprawnie i terminowo.

Firma z branży budowlanej, Gdańsk

Sztukateria bardzo dobrej jakości, bogate wzornictwo.

Hurtowania budowlana, Elbląg

Znakomita jakość, świetna obsługa, krótkie terminy. Polecam.

Firma Usługowo – Handlowa, Warszawa

Izolacje do wymienników ciepła bardzo dobrej jakości, terminowa dostawa.

Duży producent wymienników ciepła

Wiedza i doświadczenie

Już wiele firm skorzystało z naszej wiedzy i doświadczenia, co zaowocowało wspaniałymi realizacjami. Na wielu budynkach komercyjnych oraz prywatnych znajduje się naszej produkcji sztukateria Gdańsk. Wykonaliśmy na specjalne zamówienie Klientów gzymsy Gdańsk, listwy okienne oraz wiele innych dekoracyjnych elementów sztukateryjnych wzbogacających budynek i wpływających na jego atrakcyjność. Jedną z naszych specjalności jest obróbka styropianu Gdańsk, dlatego możemy zaproponować wykonanie indywidualnych projektów, zgodnych z oczekiwaniami.

Nasze działania obejmują wsparcie na każdym etapie realizacji, doradztwo w zakresie dobierania konkretnych usług, a także niezawodność przy dostarczaniu zamówień. Rzetelność pracowników jest atutem naszej firmy. Klienci współpracujący z nami doceniają, że mieli kontakt wyłącznie z profesjonalistami.

Nasza fachowość i skuteczność pozwalają zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów, a jednocześnie poprzez profesjonalne działania umacniamy naszą pozycję na rynku.

Chcesz uzyskać więcej informacji?

Staramy się odpowiadać na wszelkie zapytania na bieżąco. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę.

Skontaktuj się